איך לחסוך כסף בהוצאות הדלק לאוטו? טיפים מהירים לחיסכון בדלק
אין בעל רכב שלא מחפש תמיד דרכים לחסוך בעלויות אחזקת הרכב – בין אם מדובר בחיסכון בביטוח הרכב, בתיקונים לרכב, בתחזוק חודשי ושנתי והכי שכיח – הוצאות דלק. בכדי לחסוך בהוצאות הדלק אנחנו צריכים לחסוך בדלק, שכן ההוצאות של הדלק לא יהיו יותר זולות בשל המחיר האחיד.

אם אתם רוצים לחסוך בדלק, יש לבחור רכב שלא 'זולל דלק'. נפח מנוע קטן משפיע על כמות הצריכה של הדלק. בנוסף יש לוודא לחץ אוויר על פי ההוראות, יש לסגור את החלונות ולהדליק מזגן והטיפ הכי חשוב – לפני שאתם מסובבים את הסוויץ' חישבו פעמיים האם לא כדאי להגיע ליעד רגלית או באמצעות תחבורה ציבורית.

עוד טיפים לחיסכון בדלק:
  • זמן מילוי הדלק - נפח הדלק עולה ישירות עם עליית הטמפרטורה. לכן, כאשר אתם מתדלקים כאשר הטמפ' גבוהה, אתם מקבלים כמות פחותה של דלק מאשר בטמפרטורה קרה אבל משלמים את אותו סכום כסף. הפתרון: רצוי לתדלק בשעות המוקדמות של הבוקר על מנת לקבל כמות גדולה יותר של דלק.
  • סקר שוק - בדרך לעבודה אתם עוברים דרך כמה וכמה תחנות דלק, ערכו אפוא סקר שוק קצר ובדקו היכן משתלם לכם יותר לתדלק.
  • תדלוק בשירות עצמי - העדיפו לתדלק לבדכם למרות שזה כרוך בקצת יותר מאמץ, אבל כך תחסכו גם זמן יקר בכך שתחסכו את ההמתנה למתדלק וגם קבלת מחיר זול יותר על כל ליטר.
  • תא המטען או בשפת העם ה"הבאגז' - רובינו נוהגים להפוך את תא המטען שלנו למחסן. חשוב לדעת, שכמה שמשקלו של הרכב גדול יותר, כך עולה צריכת הדלק.
  • הצמיגים - הקפידו לבדוק את האויר בצמיגים אחת לשבוע, שכן חוסר באוויר בצמיגים גורם לבזבוז רב יותר של דלק בזמן הנסיעה.

> קראו טיפים נוספים לחיסכוןהוסיפו טיפ לאתר!
המדריך לחסכן המתחיל - מבוא
מחשבון הוצאות חודשיות
הוסיפו למועדפים