איך להעלות את ערך הנכס שלכם ולקבל יותר כסף בעת מכירת הנכס?

למה למכור בזול כשאפשר לקבל עוד כסף עבור הנכס שלכם? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להעלות את ערך הנכס שלכם:

  • דאגו לסייד את הבית - דבר ראשון שרואים כשנכסים לבית זה את הקירות, ומראה של טביעות אצבעות על הקיר לא יעזור לך למכור אותו.
  • יצירת אשליה של חלל גדול - בכדי ליצור אשליה של חלל גדול יש לסייד את הדירה בגוונים בהירים ולא להעמיס עליה רהיטים וחפצים. צביעת הדירה בגוונים כהים והעמסה של חפצים "מקטינה" וגורמת לפעולה הפוכה של אשליה של חלל קטן וצפוף.
  • ריהוט - חשוב מאוד להשקיע בריהוט יפה ותמונות. כך ניתן להציג מראה יוקרתי (יוקרתי לא חייב להיות יקר). מנורות יפות תמיד עוזרות לשוות מראה מרשים לנכס.
  • חדרי שירות - מקלחת \ שירותים \ מטבח - אחרי הקירות ברוב המקרים הקונים מבקשים לראות את חדרי השירות, שווה להשקיע בשיפוץ הצנרת ושיפור המראה הכללי מה שיעלה את ערך הדירה פלאים.
  • ריח טוב - ריח טוב בדירה הוא חיוני מאוד ליצירת אוירה נינוחה ונעימה בבית. קניית נכס הינה החלטה חשובה ורצינית כך שריח נעים עשוי בהחלט ליצור אוירה שלווה קצת יותר. הדליקו נרות ריחניים בפינות שונות בבית, רצוי ריחות עדינים שלא יגרו את האף.
  • זה לא כל כך כיף לראות בית סגור - במקרה של דירות או בתים שעומדים ריקים תקופות ארוכות נודף מהן בדרך כלל ניחוח כזה של מקום שעומד סגור הרבה זמן, דבר שיכול להתפרש, אולי שלא בצדק, כמקום לא אטרקטיבי שלא רוצים לקנות. במקרה כזה דאגו לאפות עוגה ולהעמיד אותה חמה על השיש, סמוך להגעת הקונים הפוטנציאליים, פעולה כזאת, תגרום לתחושה בייתית וחמימה גם אם הבית עמד ריק שנה.

בשורה תחתונה - ברגע שבאים אליכם קונים פוטנציאלים לראות את הבית, זה בדיוק כמו שאתם מתכוננים לראיון עבודה. משקיעים, מטפחים את עצמכם, דואגים לבשם את עצמכם ולהפיץ אור מכם. בדיוק כך הדירה שלכם צריכה להראות לפני שבאים קונים פוטנציאלים. כך תעלו את ערך הדירה והערך של הדירה כלפי הקונים.


> קראו טיפים נוספים לחיסכוןהוסיפו טיפ לאתר!
המדריך לחסכן המתחיל - מבוא
מחשבון הוצאות חודשיות
הוסיפו למועדפים