לחגוג יום הולדת מהנה וחיסכוני
מסיבות יום הולדת הפכה לתעשייה שלמה שמגלגלת כ- 2000 ₪ למסיבה, בלי להרגיש בכלל. הילד שלכם חוגג יום הולדת ואתם רוצים לחגוג לו יום הולדת ביחד עם החברים מהגן או מהכיתה.

הבעיה היא - הוצאה כספית כבדה. הפתרון - הנה כמה טיפים שיעזרו לכם, לא להוציא סכום כסף גדול על ילד קטן:

 • יום הולדת בזוגות - פתרון חסכוני לחגוג יום הולדת עם ליצן או קוסם הוא יום הולדת משותף. בודקים האם יש חבר טוב של הילד בגן שיום ההולדת שלו קרוב מאוד לתאריך של הילד/ה שלכם, ולחגוג יום הולדת משותף. כמובן שכל אחד מקבל עוגה משלו. יתרון שהרבה ילדים עשויים להתלהב ממנו - שתי עוגות ביום הולדת אחד.
   
 • יום הולדת מהסרטים - אפשר לקחת את הקטנים לקולנוע, קונים כרטיסים מראש, כמובן שלא לפני שבדקתם עם הילד\ה איזה סרט יעדיפו לראות. כך הגעתם לשעתיים של פעילות ללא מאמץ, ובהרבה פחות כסף. בדרך כלל יש גם הנחות של אחד פלוס אחד על כרטיסי קולנוע דרך חברות האשראי. קונים פופקורן ושתייה, וכך גם חסכתם לעצמכם את כל נושא הכלים החד פעמיים והבלגן בבית.
   
 • קיפצו בבית - ניתן לשכור טרמפולינות ומתנפחים ניתן להשיג מתנפחים גם בזול בין 250 ל-300 ₪ רק חשוב לשים לב מה גודל המתנפח שמביאים לכם. מעבר למתנפחים אפשר לעשות פינות יצירה: פינת הכנת כדורי שוקולד, פינת כתיבת ברכות, קליעה למטרה - מעמידים שולחן עם שש פחיות (שלוש למטה עוד שניים מלמעלה ואחד בראש המגדל) וזורקים עליו כדור טניס ומסמנים קו זריקה. כמובן שאפשר לעשות את המשחק קשה בהתאם עם מרחקים גדולים יותר או מספר רב של חפצים. פינת קעקועים, פינת איפור (אם זה יום הולדת לבנות). קונים כיבוד קל ושתייה קלה או מזמינים פיצה וכך חסכתם לעצמכם מפעיל בשווי של לפחות 2000₪ - עכשיו רק נשאר לנקות את כל הבלאגן.
   
 • יום הולדת מסיבת פיג'מות - מתאים בעיקר לבנות. יום הולדת שמתחיל בשעות הערב וגם נשארים לישון עד למחרת בבוקר. מתאים לעשות מסיבה כזאת בערב שבין יום שישי לשבת. כולן בפיז'מות, אפשר להזמין סרט ולצפות בו ביחד. להזמין פיצה ושתייה קלה לכולן (כיבוד פופולארי מאוד בקרב ילדים). לעשות פינת איפור ולק, לקנות קעקועים שנשטפים במים, וכך לספק פעילות של לפחות שעתיים. פורסים מזרנים ברחבי הבית, והלכים לישון ביחד.

  שימו לב שבבוקר יקומו "כמה" ילדות רעבות, אז הקפידו לדאוג לדגני בוקר או חביתיות שקלות ומהירות להכנה עם רוטב מייפל או שוקולד לבחירה של כל אחת.
   
 • יום הולדת משחקי מחשב - אותו דבר כמו מסיבת פיז'מות של בנות רק לבנים. עושים ערב של סרט ומשחקי מחשב ואפשר גם לעשות פינת קעקועים (לא של נסיכות כמובן) לבנים. מזמינים פיצה לכולם ואוכלים ביחד ארוחת בוקר
יום הולדת שמח!!
הוסיפו טיפ לאתר!
המדריך לחסכן המתחיל - מבוא
מחשבון הוצאות חודשיות
הוסיפו למועדפים