למה לשלם לחברות הסלולר על שיחות שאפשר לבצע בחינם דרך האייפון?
למה לשלם כסף לחברות הסלולר על שיחות שאפשר לבצע בחינם דרך האייפון? אפשר להוריד אפליקציות מגוונות ולדבר ואפילו להתכתב בסמס בחינם ומכל העולם. כל מה שצריך הוא אינטרנט (3G או WIFI).  להלן סקירת האפליקציות המובילות בתחום:
 
טנגו  (Tango)- אפליקציה שתאפשר לכם לבצע שיחות וידיאו בחינם דרך האינטרנט (באמצעות דור שלישי או WiFi) לאייפונים אחרים (או לטלפונים עם מערכת אנדרואיד). האפליקציה פשוטה מאוד לשימוש, חינמית וניתנת להורדה בחינם דרך האפסטור.
 
ווינר (Viber) – עוד אפליקציה חינמית פופולארית שמאפשרת הוצאת שיחות ושליחת הודעות סמס חינם - אולם רק למשתמשי אייפון אחרים שיש להם את האפליקציה. איכות השיחה והשמע היא מעולה וצריכים רק אינטרנט זמין (דור שלישי או WiFi). האפליקציה ניתנת להורדה בחינם דרך האפסטור.
 
ספיקו (spikko)- אפלקציה שמאפשרת שיחות חינם מהמחשב או מהאייפון גם למכשירים סלולריים, אבל גם למכשירים נייחים. כל מה שצריך לעשות הוא רק לצבור דקות שיחה נכנסות: כל מי שנרשם לספיקו מקבל מספר טלפון סלולרי בארץ + קוד גישה ועל כל דקה של שיחה נכנסת מכל מי שמחייג אליכם אתם מקבלים דקה של שיחה יוצאת.
 
פרינג (fring)- האפליקציה הפופולארית שתומכת במגוון תוכנות: skype,icq, messenger,google talk ועוד. לאחר התקנת פרינג, היא תמיד תפעל ברקע, כל עוד אתם מחוברים לאינטרנט- עד שתכבו אותה. לא צריך להיות מחוברים לתוכנה כלשהי כדי לקבל שיחה. לכן כל השיחות הנכנסות, הרגילות ומהתוכנות השונות (מסנגר, סקייפ וכד') יתקבלו כשיחה חינמית רגילה.

אם יש לכם הרבה חברים עם אייפון אז הגיע הזמן שגם אתם תרכשו את מכשיר האייפון! תוכלו לרכוש מכשיר אייפון מתקדם עם תוכנית שיחות והודעות משתלמת וגם - לדבר חינם דרך האייפון עם כל החברים ובני המשפחה שיש להם אייפון!

> קראו טיפים נוספים לחיסכוןהוסיפו טיפ לאתר!
המדריך לחסכן המתחיל - מבוא
מחשבון הוצאות חודשיות
הוסיפו למועדפים