נולד לכם תינוק חדש? מזל טוב! איך תחסכו בקניית טיטולים ותחליפי חלב

בתחילת חייו של התינוק מוצרים כמו תחליפי חלב וטיטולים הם מצרך שכיח ושימושי בבית. המוצרים הללו לרוב גם לא זולים. הנה כמה טיפים שיסייעו לכם לחסוך כמה עשרות שקלים.

קופונים ונהנים

חפשו בעיתון יום שישי קופונים ומבצעים. בדרך כלל יש שם הנחות של בין 5 ל 10 ₪, אבל בחישוב כללי תוכלו לחסוך עד כ-400 ₪ לשנה על קניית טיטולים (אם חבילת טיטולים מספיקה לשבוע אחד). אותו דבר לגבי תחליף חלב.

1+1 לא בכל מחיר!

ישנם הרבה פעמים מבצעים של אחד + אחד ו"קנה אחד קבל את השני בחמישים אחוז", זה קיים גם בענף התינוקות ובמיוחד על מוצרי צריכה יומיומיים של התינוק: סבונים ושמפו, קרם גוף ומגבונים, טיטולים ומזון מוכן. עצרו לרגע וחישבו, האם יש לנו מספיק בבית? האם שווה להוציא עכשיו עוד כסף רק בגלל שזה מבצע? זכרו שמבצעים תמיד יהיו.

* ישנם מבצעים ותקופות מסוימות שרשתות שיווק יוצאות במבצעים בלעדיים וחסרי תקדים, במקרים כאלה שווה מאוד לנצל את המחיר הנמוך.

קראו את האותיות הקטנות

רובינו קופצים מהר מאוד על מבצעים ולא מקפידים לקרוא את האותיות הקטנות. בדקו האם ההנחה כרוכה בסכום מסוים של קנייה, ואם באתם לסופר רק כדי לקנות חלב ולחם, ותרו על המבצע הפעם, ואל תוציאו כספים רק בכדי לזכות במבצע. בסופו של דבר יצא שתבזבזו יותר.


> קראו טיפים נוספים לחיסכוןהוסיפו טיפ לאתר!
המדריך לחסכן המתחיל - מבוא
מחשבון הוצאות חודשיות
הוסיפו למועדפים