לקנות בזול באינטרנט? הכירו את אתר האינטרנט דיל אקסטרים!
הפחד לקנות באינטרנט מוצדק. גם אנשי קניות מהוותיקים באינטרנט יודעים שיש סיכון לקנות ברשת אך סיכון זה נהיה פחות ופחות מסוכן עם התפתחות הטכנולוגיה. כיום ניתן לרכוש כרטיס אשראי חד פעמי ולהטעין בו בכל פעם את הסכום שתרצו בשביל לרכוש דרך האינטרנט. אפשר לקבל פרטים נוספים באתר של דואר ישראל או ויזה כאל.

האם לקנות מטען לאייפון בשני דולר או כיסוי לאייפון בשלוש דולר נשמע לכם הגיוני? "איך זה הגיוני אם בארץ זה עולה לפחות 40 ש"ח". בתשובה שלכם טמונה הסיבה למחיר הגובה. "בארץ". המחירים בחו"ל הרבה יותר זולים ואין שום סיבה שלא נזמין מוצרים דרך אתרי אינטרנט בחו"ל. גם אם צריך להוסיף עוד כמה שקלים על מכס עדיין המחירים יהיו זולים יותר.

לקנות באינטרנטאנחנו רוצים להציג לכם אתר אינטרנט מעולה, המאפשר לכם להזמין מוצרים דרך האינטרנט ולא לשלם על המשלוח! תוכלו לעקוב אחר הסטטוס של המשלוח ולבקש פיצוי במידה והמוצר שהתקבל פגום. לאתר קוראים דיל אקסטרים - http://www.dealextreme.com/

לאחר הרשמה קצרה, תוכלו לטייל באתר ולרכוש מוצר מתוך אלפי מוצרים מכל התחומים - מחשבים, אלקטרוניקה, אביזרי רכב, משחקים ותחביבים, טלפונים וסלולארי, משחקי וידיאו, פנסים, מוצרי לייזר, אביזרים של אייפון ואייפד, מוצרים לבית ולמשרד, מוצרי לבוש, עשה זאת בעצמך ועוד אלפי מוצרים אחרים.

האתר הוא מאוד אמין ומומלץ ואפילו יש תרגום שלו וייצוג ישראלי - http://dealextreme.winwin.co.il/

> קראו טיפים נוספים לחיסכוןהוסיפו טיפ לאתר!
המדריך לחסכן המתחיל - מבוא
מחשבון הוצאות חודשיות
הוסיפו למועדפים