האם כדאי לעבוד דרך הבית? הכל על עבודה מהבית ומה קורה היום בשוק
אחד השנויים שחלים היום בשוק העבודה הוא ההתפתחות של האפשרות לעבודה מהבית.

יש כאלו שיעבדו אך ורק מהבית ויש כאלו שישתמשו באפשרות של עבודה מהבית כאפשרות להגדלת הכנסה. יש כאלו שיקימו בבית שלהם עסק מסודר למתן שירותי כתיבת תוכן או עסק לתכשיטנות, ויש כאלו שבשבילם העבודה מהבית היא עבודה משנית לאחר החזרה ממקום העבודה, והם יעשו את זה באמצעות אתר אינטרנט שיקימו שיהיה חבר בתכנית שותפים וירוויח רווחים מפרסום.
 
למעבר לעבודה מהבית יש יתרונות וחסרונות שחשוב להכיר אותם.
הנה סקירה תמציתית של היתרונות והחסרונות של העבודה מהבית:
 
יתרונות בעבודה מהבית:
  1. עבודה מהבית חוסכת את כל העלויות הקשורות לשכירת מקום למשרד, לנסיעה ברכב בפקקים למשרד ועוד.
  2. עבודה מהבית הופכת את מקום העבודה לנגיש ונוח, אנו יכולים לעבוד איך שנרצה ומתי שנרצה, אם נרצה נוכל לשבת בפיג'מה ואם נרצה נוכל לעשות לעצמנו הפסקת תה, או לצאת לקניות באמצע, אין סדר יום שנקבע ע"י הבוס.
חסרונות בעבודה מהבית:
  1. עבודה מהבית היא במקרים רבים עבודה לבד והיא לא מתאימה לכל אחד יש כאלו שצריכים לעבוד בחברת אנשים אחרים ומשעמם להם לעבוד לבד.
  2. עבודה מהבית היא עבודה שדורשת מאתנו לדעת להפריד בין חיינו הפרטיים לבין חיי העבודה. לכן עלינו לדעת לבצע הפרדה בין חיי המשפחה לבין העבודה והפרדת שעות בין שעות העבודה לשעות המוקדשות לבית ולמשפחה.
סוגי העבודה מהבית הם רבים ויהיה כאן קשה למנות את כולם אנו נציג כאן רק חלק מהם:
 
שירותי ייעוץ ואימון למינהם – יש כאלו שמתמחים בתחום מסוים והם ישתמשו בחדר מסוים בבית שלהם לשם מתן שירותי ייעץ בו הם מתמחים, אנו מוצאים היום יועץ עסקי או יועץ כלכלי העובד מהבית ויש גם יועצת תזונה שעובדת מהבית ויש כמובן גם מאמנים אישיים למינהם שיאמנו את המטופלים שלהם בקליניקה הנמצאת בבית.
 
קניות ומכירות ב-ebay  - בעידן של מסחר וירטואלי כל אחד יכול להפוך היום לסוחר באמצעות אתרים כמו EBAY, היום כל אחד יכול ללמוד איך להפוך לסוחר ממולח עצמאי ומרוויח באמצעות אתר EBAY  ואלו הדומים לו. ויש היום הרבה אנשים שנמצאים בבית ובמקום להשתעמם בבית הם עוסקים בקניה של מוצרים ומכירת המוצרים ברווח כספי באתר EBAY.
 
עבודה מהבית בעולם האינטרנט – עולם האינטרנט מציב לפנינו אפשרויות רבות של עבודה מהבית, מי שירצה יוכל לעבוד במילוי סקרים באינטרנט שתמורתם הוא יקבל תשלום, ומי שירצה יוכל להפוך את אתר האינטרנט שלו לחבר בתכנית שותפים וכך יוכל לקבל תשלום עבור הפרסומות שפורסמו באתר שלו, עוד אפשרויות לעבודה מהבית בזכות האינטרנט הן אפשרות של כתיבת תכנים לאתרים או אפשרות של הזנת תכנים לאתרים, בניית אתרים, קידום אתרים וכד'.
 

> קראו טיפים נוספים לחיסכוןהוסיפו טיפ לאתר!
המדריך לחסכן המתחיל - מבוא
מחשבון הוצאות חודשיות
הוסיפו למועדפים