איפה משתלם יותר לקנות פלאפון? יותר זול לקנות בחנות ולא מחברות הסלולאר!
הגיע הזמן להתחדש ולשדרג את הפלאפון הישן ולהחליפו לפלאפון חדש יותר. אחרי שנחליט איזה פלאפון אנחנו רוצים, כדאי לבדוק איפה הכי זול לרכוש את המכשיר. עד כה חשבנו שרשתות הסלולאר יציעו לנו את התוכנית המשתלמת ביותר לרכישת פלאפון בצמוד לעלויות מוזלות על שיחות והודעות SMS.

איפה משתלם לקנות פלאפון חדשסוקרי אתר פרייסל עשו השוואת מחירים ובדקו היכן הכי זול לרכוש פלאפון - בחנות פרטית או בחברות הסלולאר - סלקום, פלאפון ו-אורנג'. הבדיקה בוצעה על מכשיר נוקיה n97, שמחירו בפלאפון 3,600 שקל ובסלקום 2,844 שקל, עולה 1,900 שקל בבסט מובייל (פער של 90%).

הצרכן הישראלי איננו מודע לאפשרות או לא מוכן "לקחת סיכון" ולרכוש דרך חנות פרטית ומעדיף לרכז את כל הקנייה תחת חברות הסלולאר ולשלם יותר. עיקר הבלבול נוצר בעקבות החבילות המוצעות לנו כאשר אנו מבקשים לברר דילים שווים בחברות הסלולאר שקושרות את מחירי השיחות וההודעות ביחד עם מחיר המכשיר.

האינטרנט הוא המקום הטוב ביותר לבצע השוואות מחירים ולבחון את עלויות המכשירים בקנייה נפרדת מהחבילה שלנו ברשתות הסלולאר עבור שיחות טלפון והודעות SMS.

בשורה תחתונה, הרבה יותר משתלם לרכוש פלאפון בחנויות פרטיות ולא ברשתות הסלולאר שמוכרות את אותם פלאפונים בדיוק בעשרות אחוזים יותר מהמחיר שבחנויות הפרטיות.

* הערה חשובה מאוד - יש לקנות מכשיר פלאפון בחנות פרטית מוכרת (bestmobile.co.il למשל) ולא מחנויות קטנות שיש חשד לסחורה גנובה או פגומה.

> קראו טיפים נוספים לחיסכוןהוסיפו טיפ לאתר!
המדריך לחסכן המתחיל - מבוא
מחשבון הוצאות חודשיות
הוסיפו למועדפים