האם אפשר לעשות כסף קל באינטרנט מבלי להתאמץ כל כך הרבה?

היום בעידן האינטרנט יש טרנד לפיו אנשים מאמינים שניתן לעשות כסף קל באינטרנט, ויש לא מעט גורמים שמנסים לשכנע את הציבור שאינו מבין כ"כ בעולם האינטרנט כי יש לו אפשרות לעשות כסף קל באינטרנט, אולם אם ננסה לבדוק את העניין לעומק ובצורה יסודית, נגלה שבפועל אין מציאות כלשהי שבה ניתן להרוויח כסף קל במהירות וללא עבודה כלשהי.

האמרה לפיה ניתן לעשות כסף קל באינטרנט היא בעצם אשליה משום שכל האתרים שבהם כביכול ניתן להרוויח כסף קל באינטרנט הם אתרים שבהם מי שמרוויח כסף הוא לא האדם שממלא את הסקר או האדם שקורא מיילים אלא האדם שהמציא את המודל העסקי של האתרים הללו.

בעל האתר הוא זה שמרוויח את מרבית הכסף ומנצל אלפי אנשים אחרים שמבזבזים את זמנם בקריאת מיילים או קריאת סקרים, ובפועל מקבלים שכר זעום, ואם הם היו מנצלים את אותו זמן בעבודה אחרת רווחית יותר בוודאי היה להם רווח כספי גבוה יותר במאות אחוזים.

הנה כמה דוגמאות לאשליות של כסף קל באינטרנט :

  • מילוי סקרים באינטרנט – אתרי אינטרנט שמציעים לגולשים להשתתף בסקרים אינטרנטיים בתמורה הם משלמים למשתתפים סכום כסף או תלושים.
  • קריאת מיילים באינטרנט – אתרי אינטרנט שמשלמים לגולשים סכום כסף תמורת קריאת מיילים שנשלחים  אליהם.
  • צפייה בפרסומות – אתרי אינטרנט שמשלמים לגולשים עבור צפייה בפרסומות ו/או הקלקה על פרסומות.

אלו הם השיטות שבעזרתן ניתן להרוויח סכומי כסף קטנים ומי שמרוויח כאן באמת הוא היזם שהמציא את השיטה או את אתר האינטרנט שמחפש את הגולשים שישתתפו בסקרים, או יקראו את המיילים.

לצידן של השיטות הללו יש מגוון רחב של דרכים להרוויח כסף באינטרנט אולם דרכים אלו הן דרכים הרבה יותר קשות שדורשות השקעה של זמן, ומאמץ לא קטן.

אפשר לתקן את המשפט המקורי לפיו ניתן להרוויח כסף קל באינטרנט ולומר שאפשר לעשות כסף באינטרנט באמצעות יוזמות אינטרנטיות שונות שדורשות השקעה של זמן רב ומחשבה רבה, ומאמץ.

כך למשל יש לא מעט יזמי אינטרנט שהחליטו על בניית אתר אינטרנטי שיש בו תעבורת גולשים גבוהה, ויש בו פרסומות רבות שמכניסות רווח כספי לאתר, או על השתתפות אתר מכירות כלשהו בתכנית שותפים כלשהי, או על כתיבת בלוג מעניין ומסקרן שיביא לתנועת גולשים גבוהה, ולרצון של מפרסמים רבים לפרסם באותו בלוג.

רק ככה ניתן לעשות כסף באינטרנט. על ידי השקעה, התמדה ובניית תשתית שעוברים בה גולשים רבים שיכולים להתעניין במוצרים והצעות שמהן תוכלו להרוויח כסף דרך האינטרנט.


> קראו טיפים נוספים לחיסכוןהוסיפו טיפ לאתר!
המדריך לחסכן המתחיל - מבוא
מחשבון הוצאות חודשיות
הוסיפו למועדפים