איך לארגן מסיבת יום הולדת מקורית לילד עם תקציב מוגבל?
מסיבות ימי הולדת לילדים בשנים האחרונות הן שונות מאוד מהמסיבות הסולידיות שהינו רגילים לחגוג לפני כמה שנים. היום כל הורה רוצה שמסיבת יום ההולדת של הילד שלו תהיה מיוחדת וייחודית, כזו שידברו עליה ובעצם התפתחה לה תחרות סמויה בין ההורים בכיתה ובגן. נכון יהיה לומר שהילדים של היום לא מתרגשים ממסיבות רגילות והם התרגלו לדברים מושקעים ומקוריים, כך למשל כל ילד היום יודע שהוא לא מוכן להסתפק בפלאפון רגיל והוא רוצה אייפון או כל סמארטפון אחר כי לחברים שלו יש.

אז איך בכל זאת ניתן לחגוג יום הולדת לילד מבלי להתפזר ולבזבז כסף רב על מסיבת יום הולדת?

התשובה היא: יצירתיות. במקרה שהתקציב מהווה בעיה, ההורים צריכים לגלות יצירתיות ויוזמה, ולחשוב על כל מיני דברים קטנים שיהפכו את היום הולדת של הילד למסיבה חוויתית ומהנה, גם אם לא הושקע תקציב רב. ניתן למשל לקיים כל מיני הפעלות מצחיקות, סדנאות בישול וסדנאות יצירה. יש המון חנויות של "עשה זאת בעצמך" המציעות כל מיני חומרי גלם וכלים עבור כל פעילות והפעלה יצירתית - עבודות חימר, עבודות גבס, בישול ואפייה.

כדאי לדאוג לדברים הקטנים שיתנו אווירה של יום הולדת וכאן יש לתת חשיבות רבה לקישוטים. קישוטים ליום הולדת לא יקרים כל כך אבל מוסיפים המון לאווירת יום ההולדת ולכן מומלץ להשקיע מחשבה ולהתאים את הקישוטים לרעיון המרכזי שסביבו תהיה המסיבה.

זכרו - ילדים לא יודעים לאמוד כמה עלתה המסיבה או כמה עלו החומרים ושאר הפריטים, הם רק יודעים אם כיף להם ואם הם היו פעלתנים ועשו שטויות כמו שהם רגילים לעשות.


> קראו טיפים נוספים לחיסכוןהוסיפו טיפ לאתר!
המדריך לחסכן המתחיל - מבוא
מחשבון הוצאות חודשיות
הוסיפו למועדפים