פרסום מאמרים באינטרנט
אחד הכלים החשובים ביותר שעומדים לרשותו של בעל עסק המעוניין לשווק את עצמו באינטרנט הוא פרסום מאמרים מקצועיים ברשת. היתרון? הכלי הזה ניתן בחינם לכלל בעלי העסקים וכותבים פרטיים, כאשר הפוטנציאל העולה ממנו, בתנאי שיודעים לנצל אותו בצורה נכונה - הוא אדיר.

כיום כמעט לכל בעלי העסקים קיים אתר אינטרנט שנועד למשוך לקוחות ולכן כדי להתבלט ולהרחיב את החשיפה באינטרנט - יש צורך לייצר ערך מוסף. אחת הדרכים האפקטיביות והזולות ביותר לעשות זאת היא באמצעות פרסום מאמרים מקצועיים ברחבי הרשת בכלל ובאתרי מאמרים בפרט.

נשאלת השאלה - מדוע שבעל העסק יפנה זמן מתוך הלו"ז העמוס שלו וישקיע מאמצים בכתיבת טקסטים שלא יניבו לו רווחים באופן ישיר? על כך ועוד נדון במאמר הבא.

חשיפה אינטרנטית משפיעה על קהל הצרכנים!

קודם כל, נתחיל מהיתרון הבסיסי ביותר - ככל שתייצרו יותר טקסטים ויותר דפים ברשת האינטרנט המכילים מידע עליכם ועל העסק שלכם, כך באופן טבעי תגדילו את החשיפה שלכם.

אם תקפידו לפרסם תחת שמכם מאמרים איכותיים ומקצועיים, אדם שיחפש את שמכם או את שם החברה שלכם באמצעות גוגל, יגיע לאותם טקסטים ויתרשם ממידת מקצועיותכם. אפילו מבלי להתעמק בתוכן עצמו, עצם העובדה שגיגול שמכם יניב תוצאות חיפוש רבות וטקסטים שנוצרו על ידכם - זה כבר עלול לחזק את הרושם שנוצר בקרב הלקוחות הפוטנציאליים. הבעיה הגדולה ביותר של מרבית בעלי העסקים היא שלא ניתן למצוא אודותם חומר רב ברשת, מה שמייצר אוטומטית תחושה של אי אמון או של עסק קטן ללא מוניטין וחשיפה.

השיטה הזו עובדת גם הפוך: הלקוחות הפוטנציאליים לא מוכרחים לחפש ספציפית את שמכם, אלא הם גם עלולים לחפש שירותים או מוצרים שאתם מציעים, תוך הקשת מילות המפתח הנכונות. כדי שהם יגיעו דווקא לטקסטים שלכם לאחר הקשת מילות המפתח-  על הטקסטים שלכם להיות מקוריים, כתובים היטב ולהכיל את אותן מילות מפתח פוטנציאליות שהלקוחות שלכם יחפשו בכדי לאתר מידע על המוצרים והשירותים שגם אתם מציעים.

אם הקפדתם כראוי על כל הדגשים החשובים וניסחתם טקסט קריא וקולע - ייתכן שבאמצעותו יגיעו אליכם גולשים שכלל לא היו מודעים לשירותים שלכם ויהפכו בין רגע ללקוחות של ממש.

קידום אתרים בגוגל

כולם רוצים להופיע בגוגל במקומות הראשונים וכולם יודעים למה! גוגל הוא אפיק הפרסום החשוב ביותר לבעלי העסקים ובו אתם חייבים להיות. הגולשים כיום הם גולשים "חכמים" והם מחפשים כל פיפס מידע באמצעות גוגל בכדי להיות חכמים ומבינים יותר וכמובן למצוא את החברות ונותני השירות הטובים במחירים האטרקטיביים ביותר. אלו הן הסיבות שגורמות לגוגל להיות אפיק פרסום חשוב כל כך עבור בעלי העסקים.

פרסום מאמרים באתרי מאמרים וברשת האינטרנט תוך שילוב קישורים מתוך המאמרים לאתר שלכם עשוי לשפר את המיקומים שלכם בגוגל. חברות קידום אתרים המתמחות בקידום בגוגל עושות שימוש יומיומי ומפרסמות עשרות מאמרים לשם כך.
הוסיפו טיפ לאתר!
המדריך לחסכן המתחיל - מבוא
מחשבון הוצאות חודשיות
הוסיפו למועדפים