עבודה מהבית בתור מעצב אתרים
אתר אינטרנט לעסק הפך לחלק בלתי נפרד מהקמתו של העסק ועל כן על כל עסק שקם יחד איתו קמים אתרי אינטרנט רבים אשר פועלים למען העסק ומטרותיו. מעצבי אתרים מכירים את הצורך הקיומי באתרי אינטרנט ועל כן גוזרים קופון נאה מעיצוב האתר ואין כמו האינטרנט כדי להפיץ את השם ברבים ולהביא את העבודה מהבית שלנו – עיצוב אתרים- לביתם של כל בעלי העסקים.  
מעצבי אתרים עובדים מהבית. מול המחשב בשקט תעשייתי ומותאם לעשות עבודות רבות למען לקוחות ובעלי עסקים וליהנות מהסביבה האולטימטיבית, הסביבה הביתית לביצוע עבודות מושלמות.
איך לומדים על עיצוב אתרים?
על עיצוב אתרים ניתן ללמוד גם דרך מכללות ע"י קורסים למיניהם המלמדים כיצד לעצב אתרים, טכניקות וטיפים לעיצוב אתרים וכמו כן ניתן גם ללמוד באופן עצמאי דרך האינטרנט. דרך הלמידה רוכשים כלים ויכולות לעיצוב אתרים ושימוש בתוכנות הפוטושופ לעיצוב, וכן שיטות לעיצוב אתר אסתטי מקצועי ונעים למראה, וכמובן בצורה בה נמשוך את תשומת לב הגולש להישאר באתר. למידה עצמית מן הסתם תיקח זמן רב יותר מאשר לימוד מקצועי בקורסים.
איך משתלבים בתעשיית עיצוב האתרים?
ישנן רק בישראל מאות חברות בניית אתרים וכדי להיכנס אליהן יש להכין תיק עבודות עם עיצובי אתרים שנעשו כבר על ידכם ללקוחות כאלה ואחרים. מומלץ להתחיל את עבודות העיצוב הראשונות במחירים זולים יחסית כדי שתוכלו לצבור ניסיון ולהכיר טוב יותר את שוק העיצוב ואת הלך הרוחות.
לאט לאט יצטברו לכם הרבה עבודות לכדי תיק עבודות אותו תוכלו להציג בגאון בפני חברות בניית אתרים לשיפוטם. על מנת להגדיל את הביקוש לעיצוב אתרים פרסמו בכל מקום וירטואלי ובכלל זה רשתות חברתיות להשגת לקוחות. ככל שמספר הלקוחות ילך ויגדל, יגדל עימו גם הניסיון שלכם וטיב עבודתכם ישתפר ללא היכר.
סביבת עבודה ושכר מעצבי אתרים:
למעצב אתרים דרושה סביבה מתאימה לעיצוב אתרים הדורשת מחשב חזק איכותי ומהיר, בעל כל התוכנות הטובות ביותר ובעלות כל היישומים לעיצוב מקורי יצירתי וייחודי של אתרים. יש צורך אף במסך גדול ומקצועי לעבודה רבת שעות מול מסך המחשב.
וכן שולחן כתיבה גדול ומרווח, כיסא ישיבה נוח לישיבה מרובה, ציוד משרדי וחיבור לאינטרנט מהיר לביצוע נטול תקלות ובאגים של עיצוב אתרי אינטרנט. העלות משתנה בהתאם לעבודה – זמן העבודה, יישום תכונות מיוחדות וסוג האתר אך מעצב אתרים מוכשר יכול להגיע לרווח גבוה מאוד בחודש בעוד הממוצע למעצבי אתרים הוא שכר הנע בין 7-8 אלף שקלים בחודש. 
עיצוב אתרים זו עבודה דינאמית ומסועפות בשלל תחומים וצבעים בכל שוק התעשייה בישראל. כל עסק מתחיל צריך אתר אינטרנט לשיווק, לבניית תדמית ולמכירת מוצרים. מעצב אתרים העובד מהבית הוא בעל התנאים האופטימאליים להצליח בתחום כי הוא תלוי בעצמו ובאיכות עבודותיו.

הוסיפו טיפ לאתר!
המדריך לחסכן המתחיל - מבוא
מחשבון הוצאות חודשיות
הוסיפו למועדפים