לתת בחינם משתלם כלכלית

בהרבה מקומות בארץ תוכלו לקבל דברים חינם ולא רק בשביל חיוך. עסקים רבים הבינו כבר מזמן שהם צריכים לתת כדי לקבל. ולכן, בכל מקום בו יש רצון למשוך אנשים, יש הצעות לבילויים בחינם. למשל: קניוני ישראל הם הידועים ביותר באירוח החינמי שלהם. כל ילד, ילדה והורה במדינה יודעים שבחופשות במהלך השנה ובחופש הגדול בקיץ, יש פעילויות חינמיות לילדים בקניון – הכול כדי לגרום לכם להיכנס לקניון, לשהות במזגן ולרכוש מוצרים שונים בחנויות ובדוכנים בשלב כל שהוא.

מדובר על קח ותן – אנחנו ניתן לכם פעילויות מעניינות ותעסוקה לילדים במזגן, אתם תיקנו אצלנו מוצרים.

אילו פעילויות אתם יכולים לקבל כיום בחינם?

פעילויות שניתנות בחינם הן בדרך כלל פעילויות לילדים או לכל המשפחה. פעילויות אלו כוללות עבודות יצירה, הצגות, פעילויות מדע והעשרה, פעילויות למידה, הזמנה של מפורסמים וכן הלאה. מעבר לפעילויות הללו ישנן גם פעילויות שמתאימות לבני נוער, כגון פסטיבלים וימי כיף בחינם שמועצות ועיריות מארגנות לבני נוער.

לתכנן פעילויות ללא הוצאה כספית

ומה תוכלו לארגן לעצמכם בחינם? בין אם אתם בני משפחה או חברים, תוכלו לארגן לכם טיול באחד מהאתרים השונים בארץ בהם הכניסה בחינם, יש הרבה אתרי קמפינג ותיירות ברחבי הארץ (ללא מקלחות ושירותים נוספים בדרך כלל) בהם ניתן לנפוש. בחלק מהם יש אפילו בריכות מים טבעיות ואפשרות לשלב את הטיול עם מסלולי הליכה באזור. שווה לקרוא באינטרנט על האפשרויות השונות העומדות בפניכם גם באזור מגוריכם וגם רחוק יותר משם.

להיכן ניתן לטייל עם הילדים בחינם?

טיולים עם ילדים תמיד מצריכים תשלומי כניסה למקומות ואין ספק שהדבר יכול להוות נטל כלכלי. רצוי לשקול למצוא אתרי טיולים אליהם ניתן להיכנס בחינם, כגון הפארקים של קק"ל ברחבי הארץ, חופי הים הפתוחים לקהל הרחב, אתרי התיירות השונים בארץ וכן הלאה. כדי לעודד את האווירה, רצוי להדפיס חומר מהאינטרנט על האתר ולהקריא אותו לילדים תוך כדי הטיול, כך תוכלו לתת לטיול ערך מוסף וללמד את הילדים דברים חדשים על מדינת ישראל.

ומה ניתן לעשות לגבי בילויים שכן עולים כסף?

אפשר קודם כל לעשות שימוש בקופונים ובהנחות השונות הניתנות לאנשים במקומות שונים. יש למשל את הנקודות של לאומי קארד, איתן ניתן לרכוש מוצרים במחיר מוזל במיוחד, או לקבל אותם בחינם לגמרי. תוכלו לעשות שימוש בקופונים שונים אותם מציעים בעיתונים וכמתנה על הצטרפות למועדון מסוים (כמו למשל רכישת כרטיס אחד וקבלת השני מתנה) וכן הלאה.

רצוי לקחת בחשבון שמדובר בדרך כלל על רכישת כרטיס וקבלת השני מתנה, אך כאשר מדובר על משפחה גדולה או קבוצת אנשים הדבר יכול להיות משתלם במיוחד.

הוסיפו טיפ לאתר!
המדריך לחסכן המתחיל - מבוא
מחשבון הוצאות חודשיות
הוסיפו למועדפים