להצליח בעסקים - לא לדחות דברים!
דחיית עבודות - התמכרות  

מי מאתנו לא מכיר את תסמונת יום ראשון בבוקר. אחרי סוף השבוע הנהדר שבילינו, אין לנו כוח לקום וללכת לעבוד. אבל בכל זאת כל יום ראשון מחדש אנחנו מצחצחים שיניים, משנסים מותניים ויוצאים למשרד. אבל גם במשרד סוף השבוע הנעים משכר אותנו. אנחנו נסחפים עם התחושה הטובה והזיכרון של החופש ודוחים ודוחים ודוחים את שעלינו לעשות.

וכך בעוד אנו מבלים בנעימים במחשבות יפות ובמנוחה, משאירים את העבודה השחורה לאחר כך אנו טווים לעצמנו רשת שניפול ברשתה- העבודה הקשה לא נעלמת אלא נערמת ואנחנו נצטרך בסופו של דבר להשלימה!

שלום אני א. ואני דוחה מטלות כפייתי - אוהבים אותך א. ! אז זהו שממש ממש לא!

אי אפשר לנוח לעד על זרי הדפנה. עבודה שלא עושים היום תחכה למחר. אף אחד לא אוהב אנשים שמתחמקים מאחריות. חוסר אחריות ועמידה בלוחות זמנים מביא את המנהל שלנו ושאר עובדי המשרד לחשוב שאנחנו לא אמינים. כמו שאנחנו לא נהנים שדוחים אותנו, כך גם שאנחנו דוחים מטלות זה לא עושה לנו טוב.

הסוד להצלחה - לוח זמנים ועמידה בדרישה!

סוד ההצלחה בעסקים הוא הפרטים הקטנים או במילים אחרות עבודה סיזיפית ומעצבנת. אף אחד לא אוהב לשלוח עשרות מיילים, לשלם לספקים, לבדוק את ספרי החשבונות, לתקן את הבאג במערכת או לעשות ספירת מלאי. אבל אם נשקים קום ונקדים לעשות אז יהיה לנו בסוף השבוע יותר זמן להרים רגל על רגל. יהיה לנו זמן לראות כדורגל וללכת לפאב, או לקשקש בטלפון עם חברים. יהיה לנו זמן לבלות ומעט מדי לעשות.

אז איך נגמלים מדחייה ועומדים במטלות?
  1. עושים רשימה של כול המטלות.
  2. מתחילים מהמטלה הדחופה והקשה ביותר ומשאירים תמיד שעה בסוף יום העסקים לעבודה שוטפת ולכול הדברים שאנחנו תמיד דוחים ליום המחרת.
  3. מנסים לצפות כמה מהלכים מראש- לתכנן לוח זמנים, לעשות צפי של המטלות. עם נדע לצפות את שבוע העבודה שלנו יהיה לנו יותר קל לארגן אותו ונהיה יותר יעלים.
  4. ממשיכים לחשוב ולחלום על הבילוי המועדף עלינו אלא שהפעם משאירים אותו מחוץ לדלת המשרד.
If you don't mix business with pleasure you will have much more time to work better.

אם תשימו קץ לדחיות תקבלו את כל ההצלחות!
  
הוסיפו טיפ לאתר!
המדריך לחסכן המתחיל - מבוא
מחשבון הוצאות חודשיות
הוסיפו למועדפים