פנייה אל חוקר פרטי איך נוכל לחסוך הוצאה מיותרת בפנייה לחוקר פרטי?
לקוחות רבים הפונים לחוקר פרטי על מנת לנסות ולחסוך הוצאות, אינם יודעים כי הינם יכולים לחסוך מעצמם הוצאה מיותרת היות ובסופו של דבר הזול יעלה להם בסופו של דבר הרבה יותר.

הרבה מפרסמים באינטרנט יוצרים מצג שווא כאשר הם מקימים אתר בהשקעה כדאית המביאה להם לקוחות מזדמנים, אולם מסתירים מספר עובדות:
  1. אינם מחזיקים ברשיון חוקי – מעט לקוחות יודעים כי רק מי שמחזיק ברשיון כחוק על שמו בלבד אשר מונפק על ידי משרד המשפטים והוא רישיון ניהול משרד חקירות יכול לקבל חקירות פרטיות. מאחר ומי שאינו מחזיק ברישיון כזה עובר עברה פלילית בעת קבלת עבודה מלקוח. שלא תהיה קבילה בשום אינסטנציה משפטית.

  2. חסרי ניסיון מספיק – על מנת לתת ללקוח את המיטב מבחינת התמורה המשולמת, על החוקר להיות עם ניסיון רב ומצטבר, אין לכך תחליף, היות וכאשר מוצגת לפני בעל משרד בעיה, הוא יודע לתת את הפתרון הן באבחון הבעיה והן בפתרונה. חוקר פרטי לא מנוסה עלול לגרום לנזק בלתי הפיך בדרכי הפעולה.

  3. חוקר פרטישימוש באמצעים – הטכנולוגיה היום בענף מאד מתקדמת, יש אפילו אמצעים לצילום הנעשים באמצעות כלי טיס זעירים במקומות בהם אין גישה. שימוש כזה חוסך ממון רב למי שנזקק לראיות במקומות בו החוקר יחשף מייד עם ביצוע החקירה, מגוון הטכנולוגיות והשימוש בהם מוצע על ידי החוקר המקצועי.

  4. הכרת החוק – במדינת ישראל יש מספר חוקים אשר מונעים אפשרות כי הראיות תוכלנה להיות קבילות בבית משפט, זה דורש מהחוקר להיות מעודכן כל הזמן בפסיקות ובחידושים בתחום זה.

  5. מקצועיות – פנייה לחוקר רשלן או שאינו מחזיק צוות חוקרים ועוקבים מקצועיים מתאים יכולה לגרום לנזק וחשיפת החקירה . הן עקב הדרך המקצועית הקלוקלת בו נקט, הן בגלל חוסר מיומנות וניסיון, והן עקב אי הבנה של הדרך בה עליו ללכת.
כל הנקודות הנ"ל תגרומנה לנו להוצאה כפולה ומשולשת, הן עקב התמורה שלא תעמוד במבחן המשפטי, הן בגלל השיטה שלא תביא את המיוחל, הן עקב חוסר המיומנות של חוקר פרטי לא מקצועי והוצאת כספים מיותרת.

ובסופו של דבר תצאו מפסידים מכך שלא פניתם לחוקר פרטי אשר יכול למיין לאתר לנפות את החומר ולהציע את הדרך הקצרה והיעילה לפתרון הטוב והמקצועי.

הטיפ נכתב ע"י חוקר פרטי אמיר אברמסון, העומד בראש משרד חקירות אברמסון, משרד חקירות וותיק (1972). המשרד מתמחה בביצוע חקירות פרטיות, מעקבים ואיתור ראיות והשגת מודיעין עסקי.
http://www.Hokerprati.co.il
הוסיפו טיפ לאתר!
המדריך לחסכן המתחיל - מבוא
מחשבון הוצאות חודשיות
הוסיפו למועדפים