לשבור את הכוס - בלי לשבור את החסכונות
אתם מתכוננים לקראת היום הגדול של חייכם, מתרגשים ורוצים שהכול יהיה מושלם החל מהמפות ועד ל- D.J. אז איך בכל זאת מגיעים ליום המאושר מרוצים וגם (לא פחות חשוב) מגיעים ליום שאחרי ללא מיגרנות ושלוש אקמול?
 
למה כל כך קשה לחסוך בהוצאות החתונה?
 
העולם של היום הוא תחרותי בכל התחומים ואנחנו תמיד רוצים שמה שיהיה אצלנו לא יראה בשום מקום, ושאת האירוע שלנו יזכרו תמיד וידברו עליו גם שנים אחר כך. חתונה היא אחד האירועים החשובים והמרגשים ביותר בחייו של אדם (ובמיוחד בחייה של אישה), ולכן כל כך קל להבין את הצורך בארגון אירוע גדול ומפואר. אנחנו רוצים שיבואו ויגיד: "וואו, כזה עוד לא ראיתי!"
 
כמה חזק באמת אפקט ה"וואו" בכל הקשור לחתונות

אנחנו משקיעים המון בכל מה שקשור לעיצוב החתונה שלנו וזה עולה לנו ביוקר. העיצוב בא לידי ביטוי בדרך כלל בכניסה לאולם או לגן, בחופה ובדרך לחופה ובאהיל או הוואזה שניצבת אחר כבוד על כל שולחן.
 
השקעה מול רווח
 
כאשר משקיעים כסף במוצר או בשירות מסוים, חשוב לשאול: האם ההשקעה שווה את תמורה?
חשוב להבין שאפקט ה"וואו" אכן פועל, אבל ההשפעה שלו נמשכת דקות ספורות בלבד עם הכניסה לאולם, וחשוב שעם ארגון העיצוב והשקעה הכספית בו, תבואו עם הידיעה הזאת ותעשו חושבים, האם באמת שווה לכם להשקיע עשרות אלפי שקלים בחוויה שתמשך לכל היותר דקה או שתיים פר אדם ותשכח מהר מאוד.
 
אנחנו לא גורסים שיש לגנוז את רעיון העיצוב לגמרי. בכל זאת זוהי מזכרת לכל החיים. אבל כן להגיע עם תקציב הגיוני של עיצוב בן לא יותר מ-4 ספרות, שהקידומת שלהן לא תעלה על הספרה 5.
 
מה באמת האורחים זוכרים מהאירוע?
 
האורחים שלכם, מכל הדרגות, הקרובים והקרובים פחות מגיעים לשמוח בשמחתכם ולחגוג אתכם את יומכם המאושר. רוב שעות החתונה עוברות בין אכילה לריקודים, ולכן זה יהיה הזיכרון שייצרב הכי עמוק בתודעה של המשתתפים.
 
לסיכום
 
ערכו סקר שוק בקרב האולמות והמעצבות/ים, שימו לב לסוג האוכל והתאימו אותו לאורחים שלכם. אותו דבר גם לגבי המוסיקה. לגבי הצלם - שאלו חברים או מכרים ובקשו המלצות וחוות דעת. אתם תתפלאו לגלות עד כמה ניתן לחסוך ע"י ביצוע סקר שוק ממוקד, יעיל וחכם.
 
שיהיה במזל טוב ורק בשמחות, קולולו!

הוסיפו טיפ לאתר!
המדריך לחסכן המתחיל - מבוא
מחשבון הוצאות חודשיות
הוסיפו למועדפים