איך לחסוך כסף בשיחות טלפון והודעות
היום כל משפחה ממוצעת מוציאה אלפי שקלים בחודש על שלל מוצרים חיוניים וחיוניים פחות ומחפשת בכל דרך אפשרית לחסוך את העלויות והעומס הכלכלי מידי כחודש.

אחת הדרכים לחסוך בכסף יקר הוא דרך הטלפונים הנייחים והסלולאריים אשר מבלי משים יכולים לעלות לנו בנתח גבוה מהמשכורת ובלי הצדקה כלל כל עוד יש את האפשרות לחסוך בפן הזה.
 
איך לחסוך בטלפון ביתי?
 
יש כל מיני דרכים שיעזרו לנו לחסוך בכל מה שקשור לשיחות טלפון. שיחת טלפון מבזק לבזק היא זולה בהשוואה לשיחות טלפון מהסלולארי לכן השתדלו לדבר מהטלפון בבית. כמו כן השתדלו לווסת את כמות השיחות שלכם ולשמור על מינון לא גבוה במיוחד,כי בכל זאת לדבר מהבית זה אולי זול אבל לא בחינם. תגדירו לעצמכם גבול מסוים ותדאגו לא לחצות אותו. כך ניתן יהיה לשלוט על כמות השיחות ומכאן על ההוצאה על הטלפונים.
 
איך לחסוך בטלפון הסלולארי?
 
בנוסף לכך רצוי ואף מומלץ לבדוק אם יש חבילות מסוימות שחברות הסלולר מציעות למי שמדבר מספר דקות בחודש לממוצע ואם אינכם מדברים בכמות הזו אז חבל לשלם הרבה על החבילה ותבקשו אחת יותר מצומצמת שמתאימה לצרכים שלכם. וכן בדקו לאיזה חברה יותר משתלם להתקשר כי יש חברות שנותנות תשלום שונה עבור שיחות לחברות אחרות. כשבידכם החבילה של הטלפון הסלולארי השתדלו מאוד להימנע מחריגה מיוחדת ממנה כי ככל שעוברים על מכסת הדקות שמדברים מחיר השיחה לדקה עולה,בהרבה.

לכן ע"י כניסה לאתר האינטרנט של החברה תוכלו לראות מידי יום היכן אתם עומדים יחסית למה שהוצאתם עד כה. כך תוכלו לדעת כמה דקות נותרו לכם בחבילה במחירים המיוחדים.
 
חלק מן האפליקציות הנמצאות בשימוש תמידי על ידינו זה שליחת ההודעות מהפלאפון. שליחת הודעות יכולה להיות מאוד חסכוניות כי אפשר להעביר את המסר שלנו בהודעת טקסט מאשר להתקשר וישנם חבילות טובות למרבים להשתמש בהודעות. אך גם פה מומלץ לבקר באתר מידי פעם ולראות שאיננו חורגים מכמות ההודעות המותרת לנו בחבילה.

יתרה מזו יש תוכנות במחשב שמאפשרות שליחת הודעות טקסט חינם כך שבכלל אפשר לחסוך על דיבורים ולדבר בהודעות כמה שמתחשק לנו.
 
הטלפונים הביתיים והסלולאריים גובים מאיתנו מחיר יקר, מחיר אותו ניתן בהחלט להוריד ולשמור על הוצאה מינימאלית ככל האפשר בכל הקשור לדיבור ושליחת הודעות בטלפונים. בחירה נכונה של החבילות המוצעות בין היתר חבילות לסטודנטים,חיילים וכו' יכולה להיות משתלמת במיוחד. כמו כן בדיקת מצב החבילה באינטרנט ומניעת חריגות ממנה הן הבסיס לחסכון בכסף שמושקע בטלפונים כך שאפשר בו זמנית הן לשמור על קשר והן לשמור על רמת הוצאה סבירה על השיחות וההודעות.
הוסיפו טיפ לאתר!
המדריך לחסכן המתחיל - מבוא
מחשבון הוצאות חודשיות
הוסיפו למועדפים